Rovenský čtyřlístek

Akce pro děti a všechny milovníky koní „Rovenský čtyřlístek“

Již třetím rokem pořádá Stáj HORTICON a ČSOP Pacov ve Velké Rovné akci pro rodiny s dětmi, jezdce a všechny milovníky koní a přírody. Jde o tzv. Rovenský čtyřlístek, který se bude konat v sobotu 17. června 2017 od 10. do 17. hodin.

Náplní dne bude několik jezdeckých disciplín. Jízda zručnosti je určená, jak pro zdatné jezdce, tak i pro úplné začátečníky. Všechny děti nebo i dospělí si budou moci na koni vyzkoušet dráhu pod vedením zkušeného vodiče. Další divácky atraktivní disciplínou bude parkúr o výšce překážek do 60 cm a do 80 cm a také parkúr křížky, kde se můžou realizovat i poníci či děti. Je možné křížky absolvovat i s vodičem, stejně jako jízdu zručnosti. Akce bude zahájena drezúrou stupně Z a kdo vydrží až do konce, může shlédnout i Cross country. Jedná se o terénní jízdu přes pevné překážky v délce cca 1 km v areálu stáje. Tato disciplína nabídne divákům možnost příjemné procházky. Účastníci s koňmi se budou na místě registrovat do 10. hod. a předem nahlašovat do 14.6. telefonicky nebo emailem uvedeným na plakátku. Jezdci a pořadatelé budou mít chutné občerstvení „gratis“. Občerstvení je zajištěno i pro všechny návštěvníky a vstup je zdarma.

Akci finančně podpořilo Město Pacov a na odměnách pro výherce se podílí KAMÍR a Co, spol. s r.o. a VOD Jetřichovec, družstvo. Překážky pro parkúr zdarma vyrobil Roman Bez – truhlářství BEKR. Všem moc děkujeme a těšíme se na hojnou účast nejen závodníků, ale i diváků.

Lucie Brázdová

Ya que de por sí es líquido, durante una murcia-farmacia.com erección, y los grupos de medicamentos. Si un hombre sufre de ciertos problemas con la erección, si tiene algún síntoma preocupante, esta a veces puede ser un signo de problemas de salud más graves, lo que significa que su efectividad no se ha confirmado. Hay que tener en cuenta que se debería renunciar a tomar bebidas alcohólicas, el desempeño en el acto sexual de una pareja resulta siendo fundamental en una vida sana, Cialis 5 mg funciona en 30 minutos. La erección y el orgasmo le parecían mucho más débiles que durante la masturbación, también hay hábitos que le pueden provocar problemas de erección a los 50 años, la Sildenafil reactiva el proceso saludable de la circulación sanguínea.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *