Den Země 2017

 

ZVEME VŠECHNY NA DEN ZEMĚ

I letos bude ČSOP Pacov pořádat Den Země a to v sobotu 22. dubna od 13. do 17. hodin. Aktivity pro děti, ale i dospělé, budou opět rozmístěny v příjemném prostředí Zámecké zahrady v Pacově. Můžete se těšit například na střelbu z luku, chození po Slack line, jízdu na koni, přírodovědné kvízy, prezentaci ryb pacovskými rybáři. Myslivci ze sdružení MS Zhořec vám ukáží, jaká divoká zvířata najdeme v naší krajině a dozvíte se i něco zajímavého o včelách. Budete mít možnost vyrobit si jarní dekorace z přírodnin a občerstvit se chutnými nápoji a pokrmy.

Kromě těchto již tradičních zastavení vás čeká několik nevšedních zážitků. Ve 14. hodin bude sdružení Penthea prezentovat dravce v letu, v 15. hodin se můžete podívat na vlastní oči, jak se ková kůň a třeba se i zapojit při ošetřování kopyt podkovářem Zdeňkem Kotenem. A konečně v 16. hodin proběhne ukázka a povídání Jany Žihlové o canisterapii a metodách obrany proti kousnutí psem. Akci opět finančně podpoří Město Pacov, Sompo, a.s., KOVO-ZR s.r.o.. Sponzorům, i všem organizátorům a účinkujícím patří naše díky.

Všechny srdečně zveme! Vstup na akci je zdarma.

Men hos oss vil det å plassere ordren din være en enkel og behagelig opplevelse, med tilstrekkelig seksuell stimulering. Men Kamagra i, forventes å oppleve ereksjon som utløses av seksuell stimulering. Medisin kan tre i kraft i så lite som 15 minutter i noen menn, apotekonline24.com bidrar til å slappe av blodårene i penis og øke blodtilførselen til det. Du bør umiddelbart oppsøke lege hvis du har en ereksjon som ikke forsvinner for en lengre periode.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *