Den Země 2017

 

ZVEME VŠECHNY NA DEN ZEMĚ

I letos bude ČSOP Pacov pořádat Den Země a to v sobotu 22. dubna od 13. do 17. hodin. Aktivity pro děti, ale i dospělé, budou opět rozmístěny v příjemném prostředí Zámecké zahrady v Pacově. Můžete se těšit například na střelbu z luku, chození po Slack line, jízdu na koni, přírodovědné kvízy, prezentaci ryb pacovskými rybáři. Myslivci ze sdružení MS Zhořec vám ukáží, jaká divoká zvířata najdeme v naší krajině a dozvíte se i něco zajímavého o včelách. Budete mít možnost vyrobit si jarní dekorace z přírodnin a občerstvit se chutnými nápoji a pokrmy.

Kromě těchto již tradičních zastavení vás čeká několik nevšedních zážitků. Ve 14. hodin bude sdružení Penthea prezentovat dravce v letu, v 15. hodin se můžete podívat na vlastní oči, jak se ková kůň a třeba se i zapojit při ošetřování kopyt podkovářem Zdeňkem Kotenem. A konečně v 16. hodin proběhne ukázka a povídání Jany Žihlové o canisterapii a metodách obrany proti kousnutí psem. Akci opět finančně podpoří Město Pacov, Sompo, a.s., KOVO-ZR s.r.o.. Sponzorům, i všem organizátorům a účinkujícím patří naše díky.

Všechny srdečně zveme! Vstup na akci je zdarma.

Men hos oss vil det å plassere ordren din være en enkel og behagelig opplevelse, med tilstrekkelig seksuell stimulering. Men Kamagra i, forventes å oppleve ereksjon som utløses av seksuell stimulering. Medisin kan tre i kraft i så lite som 15 minutter i noen menn, apotekonline24.com bidrar til å slappe av blodårene i penis og øke blodtilførselen til det. Du bør umiddelbart oppsøke lege hvis du har en ereksjon som ikke forsvinner for en lengre periode.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *